Paslaugos

Energijos taupymas

Visur galima sutaupyti, o viskam brangstant, netgi būtina. Vienas iš geriausių taupymo būdų – naudoti gamtos resursus, saulės, vėjo, žemės gelmių energiją. Galime rimtai padėti kuriant ateiies projektus.

Žalios technologijos

Dabar daugelį procesų galima organizuoti  kitaip – tą patį rezultatą galima gauti mažiau teršiant gamtą, ar netgi švarinant gauti papildomos energijos.

 Daugiabučių renovacija

Turime tokį palikimą kaip daugiabučius. Daug jų jau savo atgyveno, reikia juos griauti, bet kai kuriuos dar galima ir prikelti naujam gyvenimui – renovuoti. Va čia ir daromos kelios esminės klaidos. Pirma – taupant šilumą namai šiltinami, bet dažnai pamirštame, kad sandarūs šilti namai turi ir kvėpuoti. Būtina rekuperacija, kaip neišvengiamas renovacijos etapas. Antra – būtina suprasti, kad renovacija – tai ne namo atstaytymas atkuriant jį koks jis buvo prieš 30 ar 50 metų. Reikia orientuotis į dabartinius ir ateityje būsimus standartus. Renovuotas namas turi būti orientuotas į namus, kurie bus statomi po 10 ar 20 metų ir būti ne blogesni.

admin