Projektai

Statome namą  

Svarbiausia kuo mažiau išlaidų šildymui. Konsultuojame , projektuojame.

Renovuojame namą

Prieš pradedant, būtinai pasikalbėkite su specialistais, mes padėsime labai daug sutaupyti ir pinigų ir gal net sveikatos.

Gruntinis šilumos mainininkas

Tai ko gero pigiausias būdas pasišildyti neapmokant sąskaitų.

Saulės jėgainės

Saulės šviesa – gyvybės šaltinis. Vystantis technologijoms, panaudoti saulės energiją elektros gamybai ne tik įmanoma, bet jau ir apsimoka. Šią energiją galima ir kaupti, nes naktį saulė nešviečia, o energijos reikia ir tamsiu paros metu. Kad ir apšvietimui.

Dabar yra pigių sprendimų pav.: šildyti tik vandenį saviems poreikiams.

Saulės kolektoriai

Saulės šviesa neša ir šiluminę energiją, kurią galima priimti, panaudoti, sukaupti vėlesniam naudojimui.

 

Valymo įrenginiai

Deja kasdieninė mūs veikla generuoja visokias atliekas ir šiukšles, todėl vis svarbiau neutralizuoti mūsų pačių veiklos padarinius, padėti gamtai apsivalyti.

 

Biogeneratoriai

Kažkas yra pasakęs, kad Lietuvoje užkasama tiek energijos, kiek jos pagamina 2 atominės elektrinės. O tai reiškia, kad panaudojant energijos formos keitimą – biogeneratorius – šitą energiją galime padaryti prieinama paprastam vartojimui. Generuojamos dujos, kurios degdamos duoda šilumą , o naudojant kogeneraciją – ir elektros energiją.

 

Aplinkosaugos projektai

Kartais net paprastas stebėjimas – monitoringas leidžia priimti sprendimus saugančius gamtą – mūsų namus ir mūsų aplinką.

 

Plazmotronas

Gamta pilna stebuklų. Kai kuriuos iš jų pavyksta suvaldyti ar net pakartoti. Vienas tokių projektų yra  PLAZMOTRONAS. Tai įrenginys – generuojantis itin trumpus impulsus. Šituose impulsuose sukaupiama milžiniška energija, kurią galima panaudoti moksliniams tikslams arba pav.: vandens valymui.  Plazmotronas, tai ir plazmos generatorius.

 

Įvairių elektroninių sistemų projektavimas, elektronikos gamyba.

Mūsų gyvenime atrodo visai neseniai atsirado kompiuteriai. Jie valdo beveik viską. Atsiranda vis naujų pritaikymų. Tai lemia ir spartų elektroninių sistemų vystymą. Projektuojame ir gaminame įvairią elektroniką.

 

Akumuliatorių apsauga

Lietuvoje daug logistikos įmonių. Tuo pačiu ir prekių – europalečių pakrovėjų, naudojančių elektros energiją – akumuliatorius. Mūsų patirtis leido sukurti sistemą, kuri akumuliatorių darbo laiką padvigubina. O tai reiškia, kad akumuliatoriai dirba ne 4 o beveik   9 metus. Tai dar ir didelis pinigų taupymas ir mažesnis gamtos teršimas.

admin